ERA-8APB8452V
MFR.Part #
ERA-8APB8452V
JLCPCB Part #
C4103264
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS