UZD1E3R3MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZD1E3R3MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16.5mA@10kHz 25V 3.2mm 3.3uF 4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS