UKW1A332MHD1TO
MFR.Part #
UKW1A332MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589447
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.633A@10kHz 10V 12.5mm 2000hrs@85℃ 3300uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS