UVK2A101MPD
MFR.Part #
UVK2A101MPD
JLCPCB Part #
C340718
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 100uF 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 340mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS