UZE1C100MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZE1C100MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 16V 3.95mm 34.5mA@10kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS