UUR0J331MCL6GS
MFR.Part #
UUR0J331MCL6GS
JLCPCB Part #
C2164169
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 188mA@120Hz 2000hrs@85℃ 330uF 6.3V ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS