UKL1V681KHD
MFR.Part #
UKL1V681KHD
JLCPCB Part #
C5111300
Package
Plugin,D16xL26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 26.5mm 35V 680uF 7.5mm 840mA@120Hz ±10% Plugin,D16xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS