UUQ0J331MCL6GS
MFR.Part #
UUQ0J331MCL6GS
JLCPCB Part #
C2166381
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 210mA@120Hz 330uF 6.3V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS