UHE0J682MHD3TN
MFR.Part #
UHE0J682MHD3TN
JLCPCB Part #
C2166637
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.288A@120Hz 26mΩ 6.3V 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS