UVZ2F470MHD
MFR.Part #
UVZ2F470MHD
JLCPCB Part #
C1498182
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 230mA@120Hz 25mm 315V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS