USF1C680MDD1TE
MFR.Part #
USF1C680MDD1TE
JLCPCB Part #
C2165533
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 200mA@100kHz 3.5mm 68uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS