USW0J220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USW0J220MDD
JLCPCB Part #
C1582875
Package
Plugin,D4xL8mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 22uF 34mA@120Hz 4mm 6.3V 8mm ±20% Plugin,D4xL8mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS