UKL1V681KHD1TN
MFR.Part #
UKL1V681KHD1TN
JLCPCB Part #
C1597869
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 35V 680uF 7.5mm 840mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS