UVY2W220MHD
MFR.Part #
UVY2W220MHD
JLCPCB Part #
C1580184
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100mA@120Hz 12.5mm 22uF 25mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS