USF1C680MDD1TA
MFR.Part #
USF1C680MDD1TA
JLCPCB Part #
C1594105
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 200mA@100kHz 3.5mm 68uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS