UPM2E330MHD
MFR.Part #
UPM2E330MHD
JLCPCB Part #
C1599758
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 180mA@120Hz 250V 25mm 33uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS