UCY2C271MHD6
MFR.Part #
UCY2C271MHD6
JLCPCB Part #
C1668281
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 160V 2.6A@100kHz 270uF 40mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS