USF0J221MDD
MFR.Part #
USF0J221MDD
JLCPCB Part #
C1594437
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 200mA@100kHz 220uF 3.5mm 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS