URS1A103MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS1A103MHD
JLCPCB Part #
C1586395
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10V 18mm 2.7025A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS