UPJ0J272MHD6TN
MFR.Part #
UPJ0J272MHD6TN
JLCPCB Part #
C1669028
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35A@120Hz 15mm 18mm 2700uF 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm 72mΩ ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS