USW0J221MDD
MFR.Part #
USW0J221MDD
JLCPCB Part #
C1581357
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 180mA@10kHz 2.5mm 220uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS