UVR1C220MDD1TA
MFR.Part #
UVR1C220MDD1TA
JLCPCB Part #
C1584469
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 5mm 75mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS