LNU2W392MSEHBN
MFR.Part #
LNU2W392MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619791
Package
Bolt,D76.2xL108mm
Description
-40℃~+105℃ 108mm 21.56A@10kHz 31.8mm 3900uF 450V 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS