URZ1J220MDD1TD
MFR.Part #
URZ1J220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584246
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 6.3mm 63V 71mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS