URZ2D330MHD
MFR.Part #
URZ2D330MHD
JLCPCB Part #
C1668387
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15mm 16mm 200V 250mA@120Hz 33uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS