URS1C220MDD1TD
MFR.Part #
URS1C220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1588324
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 70mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS