RF80J271MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RF80J271MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579222
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 270uF 2mm 3.7A@100kHz 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS