EEU-TA1V471SB
MFR.Part #
EEU-TA1V471SB
JLCPCB Part #
C1598625
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+125℃ 1.088A@120Hz 15mm 16mm 2000hrs@125℃ 35V 470uF 7.5mm 88mΩ ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS