LLG2C152MELC25
MFR.Part #
LLG2C152MELC25
JLCPCB Part #
C1605398
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 160V 2000hrs@85℃ 25mm 3.4A@120Hz 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS