URS2D330MHD
MFR.Part #
URS2D330MHD
JLCPCB Part #
C1597464
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 15mm 16mm 2000hrs@85℃ 200V 33uF 350mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS