UPW1H331MPD6
MFR.Part #
UPW1H331MPD6
JLCPCB Part #
C1597044
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.047A@120Hz 10mm 31.5mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 60mΩ ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS