RNU0G122MDN1
MFR.Part #
RNU0G122MDN1
JLCPCB Part #
C1579306
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 1200uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 5.7A@100kHz 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS