UMW0G221MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMW0G221MDD1TE
JLCPCB Part #
C1594214
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 144mA@10kHz 2.5mm 220uF 4V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS