LNC2W472MSEG
MFR.Part #
LNC2W472MSEG
JLCPCB Part #
C1620192
Package
Bolt,D63.5xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 148mm 26.88A@10kHz 28.6mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS