LLS2C122MELA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS2C122MELA
JLCPCB Part #
C1603269
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 160V 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 5.145A@50kHz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS