UBT1J330MPD8TD
MFR.Part #
UBT1J330MPD8TD
JLCPCB Part #
C4155667
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 13.5mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 33uF 63V 75mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS