UKL1J220KPD
MFR.Part #
UKL1J220KPD
JLCPCB Part #
C1500430
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 115mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 3.5mm 63V 8mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS