UPJ1A471MPD1TA
MFR.Part #
UPJ1A471MPD1TA
JLCPCB Part #
C1583098
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS