UEP1J4R7MED1TA
MFR.Part #
UEP1J4R7MED1TA
JLCPCB Part #
C2165704
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 31mA@120Hz 4.7uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS