LNY2W472MSEGBB
MFR.Part #
LNY2W472MSEGBB
JLCPCB Part #
C1618930
Package
Bolt,D63.5xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 148mm 2000hrs@85℃ 21.28A@10kHz 28.6mm 450V 4700uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS