UCY2V220MPD
MFR.Part #
UCY2V220MPD
JLCPCB Part #
C134227
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 12000hrs@105℃ 22uF 25mm 350V 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS