UPJ1C471MPD1TA
MFR.Part #
UPJ1C471MPD1TA
JLCPCB Part #
C1498354
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 140mΩ 16V 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 615mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS