UPM0J471MPD1TD
MFR.Part #
UPM0J471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582195
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 140mΩ 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 440mA@120Hz 470uF 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS