UCX1H681MNS1ZD
MFR.Part #
UCX1H681MNS1ZD
JLCPCB Part #
C3828912
Package
SMD,D18xL17mm
Description
-40℃~+135℃ 17mm 18mm 2000hrs@135℃ 50V 600mA@120Hz 680uF 70mΩ ±20% SMD,D18xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS