UPJ1A471MPD1TD
MFR.Part #
UPJ1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584297
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 190mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 475mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS