UKZ2A331MHM
MFR.Part #
UKZ2A331MHM
JLCPCB Part #
C1584880
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 18mm 330uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS