QXP2G334KRPT
MFR.Part #
QXP2G334KRPT
JLCPCB Part #
C3806081
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 330nF ±10% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS