EKMG350ELL472MMP1S
MFR.Part #
EKMG350ELL472MMP1S
JLCPCB Part #
C5113554
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.91A@120Hz 1000hrs@105℃ 18mm 35.5mm 35V 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS