ECA-0JHG223
MFR.Part #
ECA-0JHG223
JLCPCB Part #
C1590754
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.35A@120Hz 2000hrs@105℃ 22000uF 35.5mm 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS