50PX3300MEFCCC18X35.5
MFR.Part #
50PX3300MEFCCC18X35.5
JLCPCB Part #
C5115282
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS